آموزش نرم افزار CST SUITE STUDIO قسمت هفتم : Navigation Tree

نویسنده مطلب : ایمان اکبری
تاریخ ارسال : 2015-02-10 20:48:41

این قسمت از برنامه همانطور که در تصویر زیر آن را مشاهده می کنید به شما امکان تغییر نمایش برنامه را می دهد. این تغییرات نمایش کنترل کننده محتوای پنجره Modeler View می باشد. پنجره مربوط به این قسمت به صورت فولدرهایی پیش فرض که قسمت های مختلف را به صورت مرتبی دسته بندی کرده است می باشد. این فولدرها در بر دارنده محتوای مرتبط با آنها می باشد. هر فولدر در قسمت مربوط به خود تشریح خواهد شد.

این قسمت از نظر تاثیر بر حل و ویژگی های هندسی-الکترومغناطیسی ساختار به دو دسته کلی Modeler View و Post processing Views تقسیم می شود.  قسمت های مربوط به Modeler View قابلیت تاثیر گذاری بر حل ساختار و پیکربند هندسی و خصوصیات الکترومغناطیسی ساختار را دارا می باش. در حالی که قسمت post processing تنها مربوط به نمایش نتایج حاصل از حل می باشد و تغییر بر روی خود ساختار و مسئله ایجاد نمی کند. تصویر این پنجره به همراه این دو قسمت در تصویر فوق نمایش داده شده است.

برچسب ها [ شبیه سازی، نرم افزار، الکترومغناطیس، میدان، مایکرویو،قسمت درختی، navigation tree، cst، cst suite، studio]

نظرات

حسین
سلام خسته نباشید از سایته خوبتون به نظره من اگه این تیکه تیکه فایلارو جمع بکنین تو یه فایل word یا PDF بذارین واسه دانلود ممنون مرسی

ایمان
سلام متشکرم. قبل از هر چیز از اینکه نظر دادن ممنونم. سه موضوع را خدمت شما عرض میکنم : اول اینکه تصور کنید یک نفر دنبال یک موضوع خاص هست و اونو تو اینترنت سرچ میکنه. اگه فایلا پی دی اف باشن این فرد نمیتونه اونو پیدا کنه دوم اینکه ما در صورت تکمیل فایلای آموزش هر نرم افزار اونا رو خدمت دوستان قرار میدیم اما نه به صورت فایل بلکه کتاب. امیدوارم به ما حق بدین که در شروع در پی جذب بازدید بیشتر برای سایت باشیم و در نهایت هم بخوایم فایل های حجیم آموزشی رو بفروشیم. شما امتحان کنید و ببینید چقد وقتی میگیره تا همچین منابعی آماده بشن. آماده شدن هر آموزش نرم افزار قریب سه ماه وقت میخواد و ما نیز وابسته به هیچ سازمانی نیستیم.

نظر جدید
172
تعداد اعضا
filter picture
antenna picture